Rekrutacja – zmiana zasad pobierania wyników matur

W związku z informacją, która została zamieszczona 31 maja br. na stronie Informatycznego Centrum Edukacji i Nauk o zmianie zasad pobierania wyników matur z nowego systemu SIO – KReM, prosimy WSZYSTKICH kandydatów na studia STACJONARNE I stopnia i jednolite magisterskie o obowiązkowe wpisanie w systemie IRKa wyników matur. Wyniki matur muszą zostać wpisane najpóźniej do 7 lipca włącznie. Kandydaci na studia NIESTACJONARNE wpisują wyniki matur najpóźniej w ostatnim dniu rejestracji w systemie, zgodnie z harmonogramem rekrutacji.

Informacje dla kandydatów zostały zamieszczone w systemie rekrutacyjnym IRKa oraz na stronach UWr. Do kandydatów będą wysyłane maile poprzez system IRKa.

Zarządzenie Rektora w tym zakresie:

ZARZĄDZENIE Nr 138/2022 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 14 czerwca 2022 r. zmieniające zarządzenie Nr 90/2022 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 29 kwietnia 2022 r. w sprawie wprowadzenia Procedury rejestracji w systemie Internetowej Rejestracji Kandydatów (IRKa), oraz organizacji procesu rekrutacji na I rok studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolite studia magisterskie w Uniwersytecie Wrocławskim, rozpoczynające się w roku akademickim 2022/2023