Ankiety aktywne do dnia 25 maja

Szanowni Państwo,

uprzejmie Państwa informuję, że w systemie USOS uruchomiliśmy dla Państwa ankiety, w których mogą Państwa ocenić pracę dziekanatów, bibliotek i sekretariatów dydaktycznych.

Ponadto utworzyliśmy ankietę, w której będą mogli Państwo ocenić współpracę z opiekunem roku
 i ankietę skierowaną do Osób korzystających z IOSu:

Ankiety będą aktywne do dnia 25 maja.
Zachęcam Państwa do poświęcenia paru minut na wypełnienie ankiet. Państwa opinia jest dla nas bardzo istotna i może wpłynąć na poprawę naszej współpracy.

Życzę Państwu udanej końcówki semestru i powodzenia w sesji egzaminacyjnej!

Łączę wyrazy szacunku
dr hab. Anna Małgorzewicz

PRODZIEKAN DS. JAKOŚCI KSZTAŁCENIA I STUDIÓW NIESTACJONARNYCHWydział FilologicznyPROFESOR UNIWERSYTETUZakład Translatoryki i Glottodydaktyki, Instytut Filologii Germańskiej, Wydział FilologicznyKIEROWNIKZakład Translatoryki i Glottodydaktyki, Instytut Filologii Germańskiej, Wydział Filologiczny