Nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich

Szanowni Państwo,

Działając na podstawie odpowiednich przepisów (Zarządzenia, Uchwały i Komunikaty regulujące ten proces znajdziecie Państwo na dole dokumentu), powołana przeze mnie Wydziałowa Komisja ds. oceny kandydatów do nagrody Rektora dla nauczycieli akademickich w składzie:

1. prof. dr hab. Elżbieta Biardzka (przewodnicząca wskazana przez Komisję)
  2. dr hab. Edyta Błachut, prof. UWr (przedstawicielka RDNJ)
  3. prof. dr hab. Dorota Heck
  4. prof. dr hab. Izabela Malej (przedstawicielka RDNL)
  5. prof. dr hab. Anna Michońska-Stadnik
  6. dr hab. Roman Opiłowski, prof. UWr
  7. dr hab. Leszek Pułka, prof. UWR (przedstawiciel RDNNoKSiM)

przedstawiła listę kandydatów do nagród rektorskich, która została przeze mnie przesłana do akceptacji przez JM Rektora UWr. Dziś otrzymałem potwierdzenie, że JM Rektor UWr Prof. dr hab. Przemysław Wiszewski, zaakceptował przesłane propozycje.

Komisji dziękuję za niełatwą pracę a wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję!

dr hab. Arkadiusz Lewicki, prof. UWr

Dziekan Wydziału Filologicznego

P. S. Nie otrzymałem jeszcze potwierdzenia propozycji nagród dla grupy pracowników niebędących nauczycielami, gdy tylko taką informację otrzymam również zostanie ona opublikowana.