LEGITYMACJE DLA STUDENTÓW PIERWSZYCH LAT STUDIÓW

Szanowni Państwo/Drodzy Studenci Pierwszych Lat Studiów,

Ci z Was, którzy nie zdążyli odebrać swoich legitymacji studenckich, mogą:

– odebrać je osobiście w dziekanacie (po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym)

lub otrzymać legitymację drogą pocztową.

By otrzymać legitymację drogą pocztową należy:

– napisać (koniecznie z adresu uniwersyteckiego z domeny „uwr.edu.pl”) maila do pracowniczki dziekanatu, która zajmuje się odpowiednim kierunkiem, stopniem i trybem studiów;

– w mailu koniecznie należy podać adres, na który ma zostać przesłana legitymacja;

– studenci studiów niestacjonarnych koniecznie muszą załączyć w mailu podpisany skan umowy oraz dokonać wcześniej wpłaty za studia (wpłata widoczna jest w systemie USOS, więc nie ma potrzeby wysyłania żadnych potwierdzeń);

– legitymacja zostanie wysłana listem z potwierdzeniem odbioru, legitymacja wysyłana jest tylko raz.

Dziekanat nie bierze odpowiedzialności za czas dostarczania przesyłki.

Dziekan Wydziału Filologicznego

Arkadiusz Lewicki