Warsztaty IT

17 stycznia 2020 r. w pracowni komputerowej Instytutu Filologii Angielskiej odbyła się pierwsza część warsztatów z obsługi programu Excel. Warsztaty zorganizowane we współpracy z firmą DXC Technology adresowane były do studentów Wydziału Filologicznego. I jak zwykle nasi studenci nie zawiedli. Zgłoszeń było tak dużo, że już teraz planujemy drugą edycję szkolenia. Prosimy śledzić na bieżąco nasze komunikaty, aby dokonać we właściwym czasie rejestracji.
Warsztaty z obsługi programu Excel obejmują dwa spotkania, jedno jest już za nami (17 stycznia), drugie – przed nami (24 stycznia), w sumie 8 godzin intensywnej pracy. Dużo? Pewnie tak, ale warto, bo z taką dawką wiedzy i kompetencji niestraszny będzie świat tabel, wykresów i raportów.