Konferencja Q-Mark – Infoday

Szanowni Państwo,

chcielibyśmy serdecznie zaprosić na konferencję objętą honorowym patronatem Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego, prof. Adama Jezierskiego, i Prezydenta Miasta Wrocławia, Rafała Dutkiewicza. Konferencja dotyczy przeciwdziałania radykalizacji młodzieży:„Q-Mark – Infoday”. Temat ten jest częścią projektu „StopR – Stop Youth Radicalization”.
Konferencja odbędzie się 26 marca o godz. 14:00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnicka 65 we Wrocławiu. Udział jest bezpłatny.