Coffee talks z dużym wrocławskim pracodawcą

DXC Technology to niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT, wspierający klientów w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań. Stworzona przez połączenie firmy CSC oraz działu Enterprise Services wydzielonego z Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology obługuje blisko 6000 klientów z sektora prywatnego i publicznego w 70 krajach świata. DXC Technology jest rozpoznawalną marką wśród najlepszych profesjonalistów na całym świecie.

Teraz chcielbyśmy spotkać się z Wami i porozmawiać o Waszych możliwościach rozwoju! Spotkajmy się podczas COFFEE TALKS, gdzie przy kawie czy herbacie przedstawimy Wam naszą firmę możliwości, odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i może doradzimy, jaką ścieżkę kariery wybrać. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, możecie napisać do nas bezpośrednio na es.recruitment@dxc.com lub odwiedzić naszą stronę:http://www.dxc.technology

Do zobaczenia!

DXC Technology (NYSE: DXC) is the world’s leading independent, end-to-end IT services company, helping clients harness the power of innovation to thrive on change. Created by the merger of CSC and the Enterprise Services business of Hewlett Packard Enterprise, DXC Technology serves nearly 6,000 private and public sector clients across 70 countries. DXC Technology is recognized among the best corporate citizens globally.

Now we want you to meet us and discuss your career opportunities! Come and meet us during COFFEE TALKS where over tea or coffee we will present you our company and opportunities, answer all your questions and maybe suggest your future career path? If you have any questions please e-mail us directly on es.recruitment@dxc.com or visit our site: http://www.dxc.technology

See you soon!