Immatrykulacja

Dziekanat Wydziału Filologicznego informuje, że uroczysta immatrykulacja wraz z wykładem inauguracyjnym dla nowo przyjętych studentów I roku (studia licencjackie) odbędzie się 27 września 2017 w Oratorium Marianum Uniwersytetu Wrocławskiego.

godz. 8.45–10.00 I TURA:

• filologia angielska, filologia francuska, filologia hiszpańska, filologia germańska, italianistyka

godz. 12.00 – 13.15 II TURA

• Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, komunikacja wizerunkowa, filologia rosyjska, filologia czeska, filologia serbska i chorwacka, filologia ukraińska, ukrainistyka z anglistyką, filologia klasyczna, filologia klasyczna i kultura śródziemnomorska, filologia indyjska i kultura Indii, filologia – specjalność dalekowschodnia, studia środkowo-wschodnioeuropejskie

godz. 13.45 – 15.00 III TURA

• filologia polska, niderlandystyka, kultura i praktyka tekstu: twórcze pisanie i edytorstwo, filologia-specjalność judaistyka, informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, publikowanie cyfrowe i sieciowe.

Po immatrykulacji w Dziekanacie Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego pl. Nankiera 15, pok. nr 12 , dnia 27.09.2017 od godz. 11.30-16,00 należy dokonać wpisu na studia (filologia angielska, francuska, hiszpańska, germańska, italianistyka, klas. i kult. śródziemnomorska, czeska, rosyjska, ukrainistyka z anglistyką, ukraińska, serbska i chorwacka, klasyczna, indyjska i kultura Indii, dalekowschodnia dziennik.i kom. społ. i studia środkowo-wschodnioeuropejskie

Kierunki: judaistyka, niderlandystyka, filologia polska, kultura i praktyka tekstu: twórcze pisanie i edytorstwo, wpis na studia 28.09.2017 w pok. nr 12 od godz.9.00 . natomiast kierunek informacja naukowa i bibliotekoznawstwo, publikowanie cyfrowe i sieciowe w pok. nr 15. Przy wpisie na studia należy odebrać legitymację studencką .