DOFINANSOWANIA Z REZERWY DZIEKAŃSKIEJ

Wydziałowa Rada Doktorantów informuje, że z końcem października rozpoczęła się kolejna tura dofinansowań z rezerwy dziekańskiej.

Finansowanie obejmuje wyjazdy konferencyjne, kwerendy biblioteczne oraz wyjazdy studyjne. Budżet dofinansowań wynosi 20 000 złotych, kwota jednorazowego dofinansowania została zwiększona do 400 złotych.

W sprawie dofinansowań prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami WRD. Uprzejmie prosimy o nieskładanie wniosków w sekretariacie Dziekana oraz Dziekanacie Studiów Doktoranckich!

Osoba odpowiedzialna za przyjmowanie wniosków i pomoc w dofinansowaniach:

Judyta Kuznik (judyta.kuznik@uwr.edu.pl), KFN


Konsultacje:
środa godz. 17:15-18:15
s. 312 Katedra Filologii niderlandzkiej

Wnioski o dofinansowanie są rozpatrywane pod koniec każdego miesiąca.

Regulamin dofinansowań i wzór wniosków dostępny poniżej:

Regulamin i załączniki 2019-2020

UWAGA: Wnioski należy wypełniać na komputerze. Wniosek powinien zawierać szczegółowe informacje na temat finansowanego wydarzenia.

W sprawie ostatecznej decyzji o dofinansowaniu prosimy kontaktować się z pełnomocnikiem dziekana ds. finansowych (pokój nr 10).

Powiązane artykuły

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego - Jesteśmy jednostką interdyscyplinarną, kształcącą studentów na czterech podstawowych kierunkach zaliczanych do nauk humanistycznych, na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Dzielimy się na 8 instytutów oraz dwie katedry (filologii niderlandzkiej i judaistyki).

Font Resize