Coffee talks z przedstawicielami firmy DXC Technology

W ostatnią sobotę (13 stycznia) w budynku Wydziału Filologicznego przy pl. Nankiera 15b firma DXC Technology zorganizowała dla studentów niestacjonarnych coffee talks.

W luźnej atmosferze, przy kawie i ciastku, studenci Wydziału mogli porozmawiać o swoich planach zawodowych. Najczęstsze pytania dotyczyły umiejętnego kierowania swoją zawodową karierą, sposobów przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej, tworzenia swojego zawodowego portfolio i dokumentów wymaganych przy rekrutacji.