Stypendium ministra za znaczące osiągnięcia

Aby ubiegać się o stypendium Ministra za znaczące osiągnięcia na rok akademicki 2019/2020 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Wrocławskiego od dnia 01.10.2019 do dnia 09.10.2019 w Dziekanacie ds. socjalno-bytowych należy złożyć wyłącznie w formie dokumentów elektronicznych:

• osobno wniosek (opisany jako „wniosek stypmin-UWr.-nazwisko imię.PDF”)
  • osobno załącznik ze skanem oświadczenia (opisany jako „wniosek stypmin-UWr.- nazwisko imię – oswiadczenie.PDF”)
  • osobno załącznik z dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia (opisany jako „wniosek stypmin-UWr.- nazwisko imię – zalaczniki.PDF”)

Wszystkie dokumenty należy przesłać na adres mailowy natalia.gasiorek@uwr.edu.pl

Obowiązujące druki (wniosek, oświadczenie) oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronach:

Wzór wniosku wypełniony w części A