OGŁOSZENIA O KONFERENCJACH

Ośrodek Badań nad Historią i Kulturą Żydów z Południowej Wielkopolski Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na IX Ogólnopolską Konferencję Naukową „Lokalna społeczność żydowska”

Serdecznie zapraszamy młodych badaczy, studentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w międzynarodowej konferencji online GLOBAL – LOCAL – GLOCAL in Anglophone Literature, Culture and Linguistics, organizowanej w dniach 26-27 marca 2021 roku przez Instytut Literaturoznawstwa, Katedrę Literatury, Kultury i Komparatystyki Anglojęzycznej, Katedrę Języka Angielskiego i Językoznawstwa Stosowanego oraz Doktoranckie Koło Naukowe Filologii Angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Konferencja odbędzie się w języku angielskim. Prosimy o nadsyłanie abstraktów do 15 lutego 2021 roku.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w załączonym Call for papers oraz na stronie konferencji ((https://globallocalglocal.wordpress.com/).

CFP Global Local Glocal keynotes

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego - Jesteśmy jednostką interdyscyplinarną, kształcącą studentów na czterech podstawowych kierunkach zaliczanych do nauk humanistycznych, na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Dzielimy się na 8 instytutów oraz dwie katedry (filologii niderlandzkiej i judaistyki).

Font Resize