„Research Assistant” w projekcie naukowym

Pani profesor Elżbieta Górska z Uniwersytetu Warszawskiego poszukuje kogoś (spośród doktorantów lub młodszych pracowników: asystentów, adiunktów), kto byłby zainteresowany  praktyką w charakterze „research assistant”. Chodzi o zebranie danych (w formie przeprowadzenia krótkich wywiadów — ok. 25-u — i nagrania ich w formacie mp3 lub innym audio) do pracy na temat kompozycji rzeźb we Wrocławiu autorstwa Jerzego Kaliny znanej jako „Przejście” lub „Pomnik Anonimowego Przechodnia”. Dane byłyby zbierane wg. opracowanej przez panią profesor instrukcji z pytaniami. Za udział w projekcie pani profesor oferuje nieduże honorarium (ok. 10 euro za godzinę) oraz opinię/zaświadczenie nt. praktyki w zbieraniu materiału badawczego pod jej kierunkiem. Osoby zainteresowane współpracą proszone są o bezpośredni kontakt z panią profesor Górską (elzbieta.gorska@uw.edu.pl).