HARMONOGRAM WYKŁADÓW, WARSZTATÓW I SPOTKAŃ

Harmonogram spotkań w semestrze zimowym 2016/2017:

1. Projektowanie poziomów w grach komputerowych, 8 listopada, Instytut Filologii Angielskiej, sala 207, godzina 17:30. (zaproszeni: Piotr Mistygacz, Techland, prowadzący: Adam Flamma, UWr)

2. Projektowanie bohaterów w grach komputerowych, 24 listopada, Instytut Filologii Angielskiej, sala 207, godzina 17:30. (zaproszeni: Konrad Czernik, Techland, prowadzący: Adam Flamma, UWr)

3. Lokalizacje gier komputerowych, 13 grudnia, Instytut Filologii Angielskiej, sala 207, godzina 17:30. (zaproszeni: Ryszard Chojnowski, Albion, prowadzący: Adam Flamma, UWr)

4. Matters of Construction, międzynarodowe sympozjum poświęcone światom gier komputerowym, 12 stycznia, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, sala 118a, godzina 10:30. (informacje o wydarzeniu na stronie: https://enmattersofconstruction.wordpress.com)