Warsztaty online dla studentów WF

„Quo Vadis – planowanie kariery i rozwój zawodowy”

20 kwietnia 2021 | 15.00 – 17.00

Jakie są Pana / Pani plany zawodowe na najbliższe 3 lata?

W jakim kierunku zamierza Pan / Pani rozwijać swoją karierą zawodową?

Na jakim stanowisku widzi się Pan / Pani za rok?

Większość z nas usłyszała już podobne pytania.

Zastanawiasz się, jak na nie najlepiej odpowiedzieć, a po rozmowie rekrutacyjnej często dochodzisz do wniosku, że odpowiedzieć można było lepiej.

Planowanie naszej zawodowej przyszłości ma ogromne znaczenie, na długo zanim rozpoczniemy poszukiwania wymarzonej pracy.

Dlatego UPS wychodzi naprzeciw potrzebom studentów z propozycją szkolenia dotyczącego projektowania ścieżki kariery w ramach projektu Future You Academy.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się :

· Co to oznacza ”zaplanować swoją karierę”?

· Kto jest odpowiedzialny za nasz rozwój zawodowy?

· Jak wyznaczać cele zawodowe?

· Czy każdy musi zaplanować swoją karierę?

· Nad czym warto się zastanowić planując ścieżkę kariery?

Prowadząca:

Marta Zabierowska – koordynator działu Personalnego w firmie UPS Global Business Services Polska w Łodzi. Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego ze specjalizacją Psychologia rozwoju zawodowego. Pasjonatka lingwistyki i ludzi.

Na co dzień, razem z zespołem HR odpowiada za rekrutacje, rozwój w ramach firmy i dobrą atmosferę w pracy.

ZAPISY POD LINKIEM: Formularz bez nazwy – Formularze Google. https://docs.google.com/forms/d/1koZVSFtlJ-2kTUCZCCCWZ_bjjNi_S9EP5Z6bXEs3TEk/viewform?edit_requested=true

Zapisy prowadzone są do dnia 19 kwietnia, ilość uczestników ograniczona.