Warsztaty DXC Technology

Szanowni Studenci,
w czasach nienormalnych szukamy i potrzebujemy jak nigdy wcześniej oznak normalności. Do tej pory realizowaliśmy (razem z DXC Technology) warsztaty w formie stacjonarnej. Obecna sytuacja wymusza na nas zmiany, dopasowanie się do nowych realiów. A my chcemy podjąć rękawicę. oczywiście z Państwa pomocą.
Dokładnie za tydzień (piątek, 8 maja) chcemy zorganizować za pośrednictwem aplikacji TEAMS warsztaty z obsługi programu Excel. Jeśli uznają Państwo proponowany temat warsztatów za wartościowy, zapraszamy do rejestracji: wygrywają osoby, które szybciej podejmą decyzję (mamy tylko 12 wolnych miejsc).

Grzegorz Kowal

DXC Technology niezależny, światowy lider w zakresie kompleksowych usług IT Serdecznie zaprasza na warsztaty online:
HUMANISTA PRZEJMUJE EXCELA PODSTAWA OBSŁUGI PAKIETU OFFICE
Szkolenie odbędzie się w języku polskim na platformie MsTeams.
Część pierwsza:
8 maja 2020, godz. 11.00 – 15.00
Część druga:
15 maja 2020, godz. 11.00 – 15.00
Zapraszamy do zapisów na stronie:
https://forms.gle/DiXMjgYzhzQAtC9S7
Zapisani uczestnicy otrzymają wiadomość mailową potwierdzającą zapis na szkolenie. Z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o dodatkowe potwierdzenie uczestnictwa drogą mailową.
Po ukończeniu obu części szkolenia uczestnicy otrzymają certyfikat również drogą mailową.

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego - Jesteśmy jednostką interdyscyplinarną, kształcącą studentów na czterech podstawowych kierunkach zaliczanych do nauk humanistycznych, na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Dzielimy się na 8 instytutów oraz dwie katedry (filologii niderlandzkiej i judaistyki).

Font Resize