Stypendium ministra

Szanowni Pracownicy, Drodzy Studenci, pragniemy obwieścić i jednocześnie pochwalić się, że na nasz Wydział trafiło prestiżowe stypendium ministra. Osobą nagrodzoną i wyróżnioną jest studentka filologii niderlandzkiej, p. Aleksandra Seń. Skalę wyróżnienia podkreśla fakt, że tylko 13 studentom z całego Uniwersytetu Wrocławskiego udało się otrzymać owo stypendium. Studentka z Katedry Filologii Niderlandzkiej znalazła się w doborowym towarzystwie stypendystów reprezentujących następujące kierunki: chemia ogólna, informatyka, matematyka, prawo i psychologia.
Gratulujemy p. Aleksandrze Seń, cieszymy się z jej sukcesu i mamy nadzieję na kolejne.