Oferta pracy / Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego

Translator / Tłumacz opisów produktów z językiem niemieckim

Dział: CONTENT CREATION

Kogo szukamy?

Osoby gotowej do długotrwałej pracy z komputerem, zarówno samodzielnej jak i jako część zespołu. Na tym stanowisku istotna jest również umiejętność autokorekty oraz przyswajania instrukcji. Cenimy staranność, dokładność, cierpliwość, chęć nauki oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Twoja rola i główne zadania:

  • tłumaczenie opisów produktów z języka niemieckiego na język polski,

  • tłumaczenie opisów produktów z języka polskiego na język niemiecki,

  • korekta i redagowanie opisów produktów.

Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:

  • PERFEKCYJNA znajomość języka polskiego (znajomość zasad pisowni, reguł stylistycznych i interpunkcyjnych, „lekkie pióro”, swobodne redagowanie tekstów, umiejętność wyłapywania błędów),

  • BARDZO DOBRA znajomość języka niemieckiego,

  • znajomość słownictwa z kategorii: moda, uroda, dom, dziecko,

  • znajomość MS-Office,

  • swobodne korzystanie z Internetu,

  • staranność, dokładność, cierpliwość.

Mile widziane:

  • status studenta,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • elastyczne godziny pracy, umożliwiające dopasowanie grafiku do rozkładu uczelnianych zajęć (także na studiach dziennych),

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!

  • możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,

  • przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,

  • pracę w bardzo klimatycznym biurze w okolicach wrocławskiego Rynku,

  • możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,

  • zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,

  • darmowe lekcje języka angielskiego i niemieckiego z charyzmatycznymi lektorkami,

  • prywatną opiekę zdrowotną – chociaż stawiamy na aktywność fizyczną, wyznając zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć,

  • nieograniczony dostęp do latte macchiato, cappuccino lub americano oraz owocowe poniedziałki!

Kim jesteśmy?

  • limango.pl to internetowy klub zakupowy, w którym mogą kupować wyłącznie członkowie,

  • jesteśmy obecni na rynku polskim od 7 lat, nieustannie rozwijamy swoje usługi i oferujemy Klientom przyjazne rozwiązania, dzięki czemu znajdujemy się w czołówce firm e-commerce w Polsce,

  • jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Limangosach zajrzyj na naszą stronę praca.limango.pl lub poszukaj nas w mediach społecznościowych.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie https://praca.limango.pl/oferty-pracy/oferta-tlumacz-opisow-produktow/

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: https://praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego - Jesteśmy jednostką interdyscyplinarną, kształcącą studentów na czterech podstawowych kierunkach zaliczanych do nauk humanistycznych, na studiach stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Dzielimy się na 8 instytutów oraz dwie katedry (filologii niderlandzkiej i judaistyki).

Font Resize