Oferta pracy / Biuro Karier Uniwersytetu Wrocławskiego

Translator / Tłumacz opisów produktów z językiem niemieckim

Dział: CONTENT CREATION

Kogo szukamy?

Osoby gotowej do długotrwałej pracy z komputerem, zarówno samodzielnej jak i jako część zespołu. Na tym stanowisku istotna jest również umiejętność autokorekty oraz przyswajania instrukcji. Cenimy staranność, dokładność, cierpliwość, chęć nauki oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Co jeszcze jest dla nas ważne?

Razem pracujemy i razem się bawimy. Cenimy równowagę pomiędzy pracą, a życiem prywatnym, tworzymy kulturę szacunku, zaufania i równości. Jeżeli dla Ciebie te wartości również są kluczowe, jest duża szansa, że znajdziesz u nas swoje miejsce.

Twoja rola i główne zadania:

• tłumaczenie opisów produktów z języka niemieckiego na język polski,

• tłumaczenie opisów produktów z języka polskiego na język niemiecki,

• korekta i redagowanie opisów produktów.

Nasze kluczowe oczekiwania wobec Ciebie to:

• PERFEKCYJNA znajomość języka polskiego (znajomość zasad pisowni, reguł stylistycznych i interpunkcyjnych, „lekkie pióro”, swobodne redagowanie tekstów, umiejętność wyłapywania błędów),

• BARDZO DOBRA znajomość języka niemieckiego,

• znajomość słownictwa z kategorii: moda, uroda, dom, dziecko,

• znajomość MS-Office,

• swobodne korzystanie z Internetu,

• staranność, dokładność, cierpliwość.

Mile widziane:

• status studenta,

• doświadczenie na podobnym stanowisku,

• znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy, umożliwiające dopasowanie grafiku do rozkładu uczelnianych zajęć (także na studiach dziennych),

• ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku branży internetowej – u nas nie będziesz się nudzić!

• możliwość realnego kształtowania biznesu – cenimy samodzielność i przekazujemy odpowiedzialność,

• przyjazne środowisko pracy w młodym, kreatywnym zespole – a po godzinach niezapomniane imprezy integracyjne,

• pracę w bardzo klimatycznym biurze w okolicach wrocławskiego Rynku,

• możliwość szybkiego rozwoju i samorealizacji, także dzięki szkoleniom,

• zdobywanie doświadczenia w międzynarodowym zespole, działającym na różnych rynkach europejskich,

• darmowe lekcje języka angielskiego i niemieckiego z charyzmatycznymi lektorkami,

• prywatną opiekę zdrowotną – chociaż stawiamy na aktywność fizyczną, wyznając zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć,

• nieograniczony dostęp do latte macchiato, cappuccino lub americano oraz owocowe poniedziałki!

Kim jesteśmy?

• limango.pl to internetowy klub zakupowy, w którym mogą kupować wyłącznie członkowie,

• jesteśmy obecni na rynku polskim od 7 lat, nieustannie rozwijamy swoje usługi i oferujemy Klientom przyjazne rozwiązania, dzięki czemu znajdujemy się w czołówce firm e-commerce w Polsce,

• jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Limangosach zajrzyj na naszą stronę praca.limango.pl lub poszukaj nas w mediach społecznościowych.

Co powinna zawierać aplikacja?

Prześlij nam swoją aplikację przez formularz na stronie https://praca.limango.pl/oferty-pracy/oferta-tlumacz-opisow-produktow/

Dołącz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu, możliwym terminie rozpoczęcia pracy oraz skąd dowiedziałeś się o rekrutacji.

Koniecznie dodaj w CV następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji tego procesu rekrutacji (wymagane).”

lub

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych udostępnionych w przesłanym przeze mnie formularzu aplikacyjnym i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych (opcjonalne).”

Administratorem Twoich danych osobowych jest Limango Polska Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu więcej informacji: https://praca.limango.pl/ochrona-danych-osobowych/

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.