Konferencja „Humanistyka – kulturotwórcze perspektywy”.

Szanowni Państwo,

w imieniu Dziekana Wydziału Filologicznego UŁ prof. Joanny Jabłkowskiej chcielibyśmy zaprosić na konferencję „Humanistyka – kulturotwórcze perspektywy”, która odbędzie się 26-27 kwietnia 2018 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli prześlą Państwo informację o tej konferencji do Państwa doktorantów.

Poniżej zamieszczamy bezpośredni link do strony konferencji, a w załączniku do wiadomości znajdą Państwo oficjalny plakat.

Z wyrazami szacunku,

Karolina Marzec