DOFINANSOWANIA Z REZERWY DZIEKAŃSKIEJ

Wydziałowa Rada Doktorantów informuje, że od połowy października rozpoczyna się trzecia tura dofinansowań z rezerwy dziekańskiej.

Finansowanie obejmuje wyjazdy konferencyjne, kwerendy biblioteczne oraz wyjazdy studyjne. Budżet dofinansowań wynosi 20 000 złotych, kwota jednorazowego dofinansowania została zwiększona do 400 złotych.

W sprawie dofinansowań prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielami WRD.

Osoby odpowiedzialne za przyjmowanie wniosków i pomoc w dofinansowaniach:

Jakub Wieczorek (w.jieczorek@gmail.com), IFA wtorek 11:30-12:30, gabinet 316;
Kamil Nolbert (
kamil.nolbert@gmail.com), IFP czwartek 17:00-18:00, gabinet 132 (po wcześniejszym kontakcie);
Bartosz Juszczak (
bartosz.juszczak92@gmail.com), IFS czwartek 13:00-14:00, gabinet 212.

Wnioski o dofinansowanie są rozpatrywane pod koniec każdego miesiąca.

Regulamin dofinansowań i wzór wniosków dostępny poniżej:

news_745_regulamin-20162017

W sprawie ostatecznej decyzji o dofinansowaniu prosimy kontaktować się z p. Sławomirem Gandurskim, pełnomocnikiem dziekana ds. finansowych (pokój nr 10).