Szkolenie wstępne BHP dla doktorantów I roku

W związku z faktem, że część studentów/doktorantów pierwszego roku się nie przeszkoliła w terminie 17.10.2016r.-30.1.2017r., zostanie dla nich oraz dla naboru międzysemestralnego uruchomione szkolenie wstępne w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w terminie 15 marzec – 30 czerwiec 2017r.

Materiał szkoleniowy i test, którego zaliczenie jest warunkiem ukończenia szkolenia znajduje się w Centrum Nauczania Zdalnego dla Studentów i Doktorantów Uniwersytetu Wrocławskiego (CNZS UWr), które jest dostępne pod adresem https://speno.uni.wroc.pl.

UWAGA STUDENCI I ROKU w roku akademickim 2016.17 semestr letni