IBM Client Innovation Center Wrocław & Katowice i Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego zapraszają 22 marca 2017 roku na IBM Career Days

Jesteś studentem Wydziału Filologicznego UWr i zastanawiasz się, jak zaplanować swoją zawodową przyszłość? Przypuszczasz, że IBM zatrudnia tylko informatyków? Przekonaj się, jak wiele ról czeka na filologów!

Podczas Career Days (22 marca 2017) na stoisku będą dostępni Rekruterzy IBM, którzy opowiedzą Ci więcej o możliwościach rozwoju kariery w IBM oraz skonsultują Twoje CV. Wszyscy zarejestrowani uczestnicy wykładu i warsztatów otrzymają odpowiednie certyfikaty, a osoby zainteresowane będą mogły przystąpić do wstępnej rozmowy kwalifikacyjnej.

Program
13:15 – 14:15         Kariera Filologa w IBM (wykład dla 90 osób w języku angielskim)
14:30 – 16:00         Warsztat – Project Management dla 30 osób (język angielski)
14:30 – 16:00         Warsztat – Project Management dla 30 osób (język niemiecki)
14:30 – 16:00        Warsztat – Project Management dla 30 osób (język francuski)

Zarejestruj się już dziś (formularz online):

Wykład i warsztaty odbędą się w budynku Instytutu Filologii Angielskiej przy ul. Kuźniczej 22. Szczegółowe informacje z numerami sal otrzymają Państwo drogą mailową po zarejestrowaniu się.